Ieklausīties draugu praktizētāju vērtīgajās pieredzēs un pilnveidoties dzīvo būtņu glābšanas procesā

Pieredze, kas tika nolasīta 2015. gada Latvijas Faluņ Dafa pilnveidošanās pieredzes apmaiņas konferencē
 

Labdien, godājamo Skolotāj! Labdien draugi praktizētāji!

1. Nu jau otro gadu pēc kārtas mūsu grupa vasarā uzņem praktizētājus no citām pilsētām un valstīm, lai rīkotu mūsu pilsētā un tuvējos rajonos lielas [patiesības skaidrošanas] akcijas.

Pagājušo gadu mēs savā pilsētā pirmo reizi uzņēmām tik lielu praktizētāju grupu, un sākumā mums bija grūti atteikties no saviem iesīkstējušajiem priekšstatiem un izpratnēm. Pastāvīgā prakse vieta mums ir pilsētas parkā alejā, kas ved uz slaveno Odesas delfināriju. Tā kā šī vieta ir ļoti populāra, tad gan ziemā, gan vasarā mums garām iet ļoti daudz cilvēku, kuri dodas uz delfināriju. Šajā prakses vietā mēs vienmēr izdalām daudz materiālu, demonstrējam vingrojumus un mācām tos jaunajiem praktizētājiem. Pāris reizes gadā mēs rīkojām vienu dienu ilgas parakstu vākšanas akcijas pilsētas centrā. Un lūk, kad atbrauca tik liela praktizētāju grupa un mēs kopā ar viņiem piedalījāmies lielās 5-6 stundu ilgās akcijās, kuru laikā notika deju un bundzinieku priekšnesumi, vingrojumu demonstrācija, patiesības skaidrošana un parakstu vākšana zem DAFOH petīcijas, mēs sajutām ļoti spēcīgu lauku, un parastie cilvēki pievērsa mums ļoti lielu uzmanību. Daudzi parakstīja petīciju, informatīvie materiāli tika ļoti ātri izdalīti, un pateicīgie skatītāji mūs nepārtraukti fotografēja, zibsnījot fotoaparātu zibspuldzēm.

Mūsu viesi ieteica rīkot pasākumus pilsētas centrā katru dienu, jo tieši pilsētas centrā ir daudz ārzemju tūristu, tostarp arī ķīniešu, un visa pilsētas elite pastaigājas pa slaveno Deribasovas ielu.

Mēs nolēmām ieklausīties padomā un sākām katru dienu rīkot akcijas pilsētas vēsturiskajā centrā, un patiešām guvām lielu labumu, paaugstinot sevi un pilnveidojot savu prasmi, kā skaidrot patiesību klātienē, uzlabojām vingrojumu izpildes kvalitāti, savu ārējo izskatu, kā arī savstarpējo koordināciju. Un vēl pie mums atnāca gados jauns skolnieks, kuram cilvēks ar pārdabiskajām spējām bija ieteicis nodarboties ar Faluņ Dafa. Šis cilvēks ar pārdabiskajām spējām bija redzējis mūs grupu pilsētas centrā un teica, ka nekur citur nav redzējis tik tīru enerģētisko lauku.

Šogad, kad atbrauca šī lielā praktizētāju grupa, mēs 6 dienas rīkojām 5 stundas ilgus pasākumus visās Odesas lielākajās vēsturiskajās vietās, un efekts bija ļoti varens.

Vācot parakstus DAFOH petīcijai, es guvu jaunu izpratni. Tā kā es biju atbildīgā un stāvēju pie galdiņa ar plakātu, tad aicināju cilvēkus parakstīt petīciju. Un te, dejai beidzoties, pie manis pienāca vjetnamiete fejas tērpā, kura bija atbraukusi kopā ar lielu dejotāju grupu. Viņa ne visai labi runāja krieviski, taču viņas sejā staroja smaids, un savā labestībā viņa burtiski mirdzēja. Bet man bija ļoti sērīga un bēdīga sejas izteiksme, un cilvēki ne visai aktīvi nāca man klāt. Un te, ak brīnums!, pie viņas sastājās vesela rinda cilvēku, kas vēlējās parakstīt petīciju. Es biju vienkārši satriekta un nonācu pie secinājuma, ka žēlsirdībai nav jāizskatās sērīgai un bēdīgai, tie ir augstākie principi un piesaista cilvēkus ar savu tīro enerģiju un gaismu.

Visu šo lielo organizatora darbu veic praktizētājs no mūsu valsts austrumu daļas. Visu gadu viņš koordinē tik daudzu praktizētāju ierašanos, atved daudz plakātu, un šogad ir izdomājis vēl vienu lielisku jauninājumu – spīdošus lotosus. Tumsai iestājoties, visi praktizētāji, kas piedalās akcijā, izpilda vingrojumus un dejo lielu, mirdzošu lotosa ziedu ieskauti, kuri izgatavoti no plāna plastikāta, bet spilgtā gaismas diožu spuldzīte lotosa iekšpusē padara to caurspīdīgu un ļoti skaistu!

Ieradušos praktizētāju dienas kārtībā noteikti ir iekļauta 3 stundas ilga kopīga Likuma mācīšanās un pieredzes apmaiņa. Mēs esam pateicīgi draugiem praktizētājiem par šīm brīnišķīgajām, kopā pavadītajām dienām. Turklāt ar to viss vēl nebeidzās, mēs kopā turpinājām dzīvo būtņu glābšanu Odesas apgabalā, kūrortā, kur šogad ir neparasti liels atpūtnieku pieplūdums. Mēs vēl 2 nedēļas rīkojām tur akcijas un braucām uz tuvākajām pilsētām.

Dažādu valstu praktizētāju vērtīgās pieredzes palīdz mums atklāt savus trūkumus un pareizi pilnveidoties atbilstoši Likumam.

Skolotājs teica: „Pilnveidošanās – tā ir atbrīvošanās no cilvēciskās domāšanas, un vienlaikus kalpo tam, lai atsijātu tos, kuri cieši turas pie savas iesakņojušās cilvēka domāšanas un rada haosu. Katru reizi, kad kaut kas noiet greizi un praktizētājiem parādās traucējumi, patiesībā tas ir domāts tam, lai novērstu cilvēciskās pieķeršanās un noteiktu tos, kuri atbilst un tos, kuri neatbilst standartam. Šīs lietas izpaudīsies visdažādākajos veidos, un aplūkojot tās virspusēji, tās maldinās tos, kam ir nolaidības vai pieķeršanās, kuras izraisījusi cilvēciskā sirds.” (Skolotāja komentārs Minghui.org publicētajam rakstam „Vai tu esi praktizētājs?”)

2. Man vienmēr ir bijusi svarīga laba savstarpējā sapratne un sadarbība mūsu grupā. Taču, kad viss ir klusi un mierīgi, nav redzama mūsu nolaidība un trūkumi. Labas koordinācijas jautājums mūsu grupā dažreiz tiek pakļauts pārbaudījumiem. Virspusēji tas izskatās kā vēlēšanas izdarīt kaut ko labāk, pavirzīt grupu uz daudz augstākiem standartiem. Tā sanāca, ka pēc kopējas Likuma mācīšanās Ukrainas praktizētāju vidē, kur mēs lasījām vairākas valodās, mūsu grupai piedāvājām lasīt divās – ukraiņu un krievu valodās. Praktizētāji burtiski sašķēlās divās grupās – tie kas bija par un tie, kas bija pret. Bet es uzstāju uz to, ka tas ir vajadzīgs, un vēlējos pārliecināt viņus par to, ka tā ir laba iespēja paaugstināties un pilnveidoties.

Skolotājs teica: „Kamēr citā laikā, kad Dafa sekotāji nesadarbojas labi, vai kļūst dusmīgi un zaudē savaldību, es redzu, ka tur klāt ir un to visu pastiprina dažas mutācijai pakļautas būtnes, no kurām dažas ir diezgan lielas; kā arī līmeni pēc līmeņa darbojas tās dažādu zemāko līmeņu sliktās būtnes, ar kurām [praktizētāju domas] ir saskaņā. (Dafa sekotājiem ir jāmācās Likums. Likuma izklāsts 2011. gada Vašingtonas Fa konferencē)

Kad es sapratu, ka ir izveidojusies nesapratnes siena, es pastāstīju par šo problēmu praktizētājiem no citām pilsētām un viņi norādīja uz maniem trūkumiem un uz to, ka es stūrgalvīgi turos pie sava viedokļa, kas kaitē labai koordinācijai.

Es sapratu savus trūkumus un atkāpos soli atpakaļ, un tā rezultātā mūsu savstarpējā sapratne uzlabojās.

Skolotājs teica: „Kurš nav kļūdījies pilnveidošanās laikā? Skatoties uz to, kas notika šo vajāšanu laikā, daži cilvēki, iespējams, izdarīja nopietnākas kļūdas, bet citi – nenozīmīgākas kļūdas. Bet, ja tu spēj atjēgties, kļūdās būt paškritisks, atpazīt savas problēmas un labi turpināt tālāko ceļu, tad tā arī ir pilnveidošanās.” (Likuma izklāsts Pasaules Faluņ Dafa dienā, 2014. gada Likuma konferencē Ņujorkā)

3. Gribētu vēl pastāstīt par kādu praktizētāju, kurai manā pilnveidošanās ceļā ir bijusi stimulējoša un katalizatora loma. Es darbojos mākslas jomā, strādāju ar mūzikas projektiem un vienmēr esmu cienījusi jaunas idejas un labus darbus, kuri pēc tam var tikt uzvesti uz skatuves vai televīzijā. Kad šī praktizētāja ieteica, ka man ar savu estrādes teātri ir jāiestudē izrāde „Mazais lotoss”, es izlasīju pasaku un šī ideja man likās neiespējama, jo pasaka bija īsa un personāžu maz. Taču viņas uzstājība sāka iedarboties un ar Skolotāja palīdzību viss izdevās labi. Šim mazajam mūziklam ir varens efekts uz skatītājiem, tajā izmantota Dafa praktizētāju mūzika un tā enerģija burtiski attīra skatītājus. Daudzi raud, daži saka, ka tā nav bērnu izrāde, bet gan pieaugušo, jo „Īstenība Labestība Pacietība” ir nepieciešama visiem, vecāki izrādes laikā vairs nepazīst savus trokšņainos bērnus, jo tie mierīgi un pacietīgi klausās šīs pasakas personāžos.

Pēdējā teātra izrāde notika jūlijā, uz skatuves brīvā dabā, blakus muzikālajai strūklakai. Izrādē tika izmantots ekrāns ar datorgrafiku, kas bija sinhronizēta ar personāžu darbību. Bija daudz skatītāju, kurus vēl iemācīja izgatavot lotosa ziedu, dāvinājām viņiem grāmatu ar pasaku par lotosu. Avīzē par šo pasākumu bija publicēts lielisks raksts.

Esmu pateicīga šai praktizētājai par viņas uzstājību, ticību un atbalstu.

Vēl nedaudz pastāstīšu par jaunu projektu, kas saistīts ar patiesības skaidrošanu VIP personām. Žēlsirdīgais Skolotājs dod saviem sekotājiem gudrību un vada mūs pilnveidošanās ceļā. Daudzas reizes izklāstot Likumu, Skolotājs uzsver, cik svarīgi ir skaidrot patiesību VIP personām. Es piedalījos dažos projektos, tādos kā filmas „Brīva Ķīna” demonstrācija deputātiem un viņu palīgiem Augstākajā Radā Kijevā, un savā pilsētā es organizēju trīs filmas seansus. Mēs iepazīstinājām ar Eiropas Parlamenta rezolūciju mūsu pilsētas un apgabala padomes deputātus, nosūtot viņiem vēstules pa pastu. Epoch Times publicēto rakstu sēriju „9 komentāri par komunistisko partiju” grāmatas formātā ar mūsu valsts pirmā prezidenta priekšvārdu saņēma ne tikai deputāti, bet arī augstskolu rektori, bibliotēkas, mēriju ierēdņi dažādos apgabalos. Prezidents izdeva likumu par dekomunizāciju visā valstī. Nesen Ukrainā bija ieradušies pārstāvji no Beļģijas un Amerikas, lai piedalītos apaļā galda diskusijā, kuras laikā tie iepazīstināja ar Tuidan kustību pasaulē. Es palīdzēju šīs diskusijas organizēšanā, izsūtot preses relīzes – uzaicinājumus Augstākās Radas deputātiem un pēc tam zvanot viņiem pa telefonu. Šis darbs nav viegls, jo cilvēki neko nezina par šo jautājumu, komunistiskie faktori ir dziļi iesakņojušies. Dažiem no viņiem nācās zvanīt 3 vai 4 reizes. Lai gan apaļā galda diskusijas dalībnieku skaits nebija pārāk liels, man tomēr izdevās dažiem cilvēkiem izskaidrot šīs kustības būtību pa telefonu.

Mūsu viesi laipni novadīja mums lielisku prezentāciju ar slaidiem par Tuidan kustību pasaulē. Materiāls ir ļoti dziļš, un lai to vēl vairāk izpētītu, mūsu grupa sapulcējās, lai noskatītos mūsu skolnieces sagatavotu demonstrāciju ar paskaidrojumiem. Tas ir ļoti labs patiesības skaidrošanas instruments, taču tam nepieciešama nopietna sagatavošanās.

Es domāju, ka šajā gadījumā sekotājiem izdosies izpaust savu patieso dabu, pateicoties Skolotājam un Fa.

Skolotājs teica: „Vai tad es nemācīju, ka cilvēkiem ir labā un sliktā puse? Tad padomājiet par to, kad cilvēkam parādās doma, faktori, kas tajā brīdī darbojas, ir neticami sarežģīti. Taču kā Dafa sekotājiem, jums visiem ir jūsu patiesais „es”, un vai tas būtu ieradies šajā pasaulē, lai iegūtu Likumu, palīdzētu Skolotājam Likuma labošanā, vai glābtu dzīvās būtnes no tās debesu valstības, kur jūs iepriekš dzīvojāt, lai kura no šīm domām jūs šeit būtu atvedusi, patiesais „es” ir aizsargāts, un šis patiesais „es” sākumā kalpoja kā dzinējspēks.” (Dafa sekotājiem ir jāmācās Likums. Likuma izklāsts 2011. gada Vašingtonas Fa konferencē.)

Paldies par uzmanību, lūdzu, norādiet ar žēlsirdību uz manām kļūdām.

Paldies, godājamo Skolotāj! Paldies, draugi praktizētāji!

Jūs tiekat laipni aicināti izdrukāt un izmantot visus Clearharmony mājas lapā publicētos rakstus un to saturu, tomēr lūdzam atsaukties uz pirmavotu.