Eļļas glezna: Šis ir mūsu Skolotājs, jums vēl joprojām ir iespēja izpirkt savu vainu

Facebook Logo LinkedIn Logo Twitter Logo Email Logo Pinterest Logo

Šis ir patiess stāsts, kas noticis Džen kunga dzimtajā pilsētā. 30 miliči vietējā „ofisa 610” vadītājā vadībā devās uz Faluņ Dafa praktizētāja Džen kunga mājām, kur tika izgatavoti patiesību skaidrojošie materiāli. Viņš izgatavoja materiālus visam rajonam, un, ja ar viņu atgadītos kas slikts, tas būtu liels zaudējums.

Džen kungs atvēra durvis un, stāvot uz sliekšņa, sāka viņiem stāstīt par Faluņgun, par to, cik šī prakse ir brīnišķīga, un par netaisnīgajām vajāšanām, kurām pakļauti praktizētāji. Viņš no visas sirds lūdza miličiem izdarīt pareizo izvēli. Pēc vairākām stundām „ofisa 610” vadītājs lūdza atļauju ienākt viņa mājā.

Džen kungs ielaida viņu iekšā un parādīja Faluņgun dibinātāja Li Hundži kunga portretu. Džen kungs sacīja „ofisa 610” vadītājam: „Šis ir mūsu Skolotājs, jums vēl joprojām ir iespēja izpirkt savu vainu.”

Vadītājs nometās ceļos Skolotāja portreta priekšā un lūdza piedošanu par izdarītajām ļaundarībām: „Skolotāj Li, tagad man beidzot ir iespēja izpirkt savu vainu.”

Tad viņš lika miličiem doties prom.


Raksts angļu valodā: http://en.minghui.org/html/articles/2015/5/16/150572.html

* * *

Facebook Logo LinkedIn Logo Twitter Logo Email Logo Pinterest Logo

Jūs tiekat laipni aicināti izdrukāt un izmantot visus Clearharmony mājas lapā publicētos rakstus un to saturu, tomēr lūdzam atsaukties uz pirmavotu.